Окуляри Tifosi Vogel 2.0 Neon Pink лінза Smoke

Окуляри Tifosi Vogel 2.0 Neon Pink лінза Smoke

Артикул: 1160401670
Модель: Vogel 2.0
Сезон: Цілий рік
Цвет: Рожевий / білий
Производитель: Tifosi
Окуляри Tifosi Vogel 2.0, Neon Pink з лінзами Smoke Lens – оновлена модифікація улюбленої моделі Tifosi Vogel. Дизайнерська оправа та високотехнолоічні лінзи забезпечать Вам максимальний комфорт та насолоду від користування цими окулярами. Дана модель також ідеально підійде для занять спортом, велосипедних прогулянок та ранкових пробіжок.

– Високоякісна оправа з матеріалу Гриламід TR-90. Гриламід TR-90 це надлегкий та гнучкий гомо поліамідний нейлон, що характеризується надзвичайною міцністю та високою стійкістю до впливу хімічних речовин та ультрафіолетового випромінювання.
– Регульовані дужки та носові упори дозволяють точніше підігнати окуляри до обличчя, покращуючи їх фіксацію та комфорт використання.
– Гідрофільна гума на носових упорах та завушних дужках підвищує зчеплення окулярів з обличчям навіть при контакті з потом та попереджає їх зісковзування.
– UVA/UVB Protection. Всі лінзи Tifosi забезпечують 100% захист від шкідливого ультрафіолетового випромінювання (довгих та середніх промінів).
– Полікарбонаті лінзи – надійність за будь-яких умов. Всі лінзи Tifosi виготовлені з міцного, гнучкого та стійкого до механічних ушкоджень полікарбонату.
– Оптична децентралізація лінз усуває викривлення та попереджує оптичне збільшення.
– Димчаті лінзи із пропускною здатністю 17,1% забезпечують ідеальний захист при яскравому сонці та безхмарній погоді.
– Твердий футляр в комплекті для зручного зберігання окулярів, а також ганчірка для очищення лінз.
– Good Fit for Women – дана модель також добре підходить до жіночого обличчя.
– Надійний захист від сонця, пилу, вітру, летючих комах та камінців.
– Вага окулярів 25г. Розміри окулярів по максимальній ширині: оправа 139мм, лінзи 126мм935 грн